HAKKIMIZDA

 

2010 yılında kurulan Hitit Proje Isı ve Yapı San Tic Ltd Şti sektörel yolculuğuna; iç ve dış mekanlara montajı rahatlıkla yapılabilen ve doğalgaz, LNG veya LPG ile de çalışabilen seramik, tüp borulu radyant ısıtıcılar ve sıcak hava üreteci sistemlerinin projelendirme ve üretimi ile ​devam etmektedir.

Atadeniz Isı markalı ürünlerimizin altyapı kurulumu, montajı, servis hizmetleri ve satışları ülke genelinde akılcı ve ekonomik çözümlerle birlikte sürmektedir.

Yüksek bir enerji verimliliği sağlayan mekanizması, çevreci bir teknolojiye sahip yenilikçi yapıdaki tüm ürünlerimiz CE belgeli olup, modern dekoratif görüntüleriyle yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize sunulmuştur.

Ürünlerimiz restoran, kafeterya, atölye, depo, hangar, endüstriyel fabrikalar, imalathaneler, tavuk çiftlikleri, rezidanslar, stadyumlar, tenis kortları, yüzme havuzu ve benzeri iç-dış alanlarda başarıyla uygulanmış ve müşterilerimizi memnun eden mükemmel sonuçlara ulaşılmıştır.

Misyonumuz; zengin seçenekleri ve modern tasarlanmış ürünleriyle, işletmelerde çalışanların ve müşterilerin ev sıcaklığını hissedecekleri ortamlar yaratmaktır.